חיפוש

על הפסקות כפויות

לפני כמה ימים נתתי את המשקפיים שלי לתיקון. יש לי איזו בעיה מוזרה בעיניים שגורמת לזה שאני פשוט לא רואה טוב. הדרך לתקן את זה היא על ידי יצירת משקפיים עם מספר לרחוק ולקרוב באותה העדשה. אני כבר שנים נלחמת בתופעה ההזויה (והבזויה) הזאת בעיניים שלי, וסוף סוף נדמה שנמצא הפתרון.

בעודי מחכה למשקפיים שיחזרו מהתיקון, אני עם עדשות חד פעמיות. זה מאוד מוזר לראות את עצמי בלי המשקפיים הגדולים שאני לפעמים נהנית להתחבא מאחוריהם. וגם באופן אובייקטיבי אני פשוט לא רואה טוב עם העדשות. נוסיף לזה את העובדה שהכל פורח בחוץ והעיניים שלי אדומות ונפוחות ופורחות גם הן מאלרגיה, וקיבלתם סלט.

כתוצאה מכך לקחתי= נאלצתי לקחת כמה ימי חופש מהעבודה. ההבדל הזה בין האינטנסיביות של פורים לבין השקט שנכפה עלי, גורם לחשוב על זמנים של רגיעה בעסק. ואני בעצם מתכוונת לזמנים בהם אין מצולמים והעסק לא מכניס. קיימות מידי פעם תקופות כאלו בחיים של כל עסק עצמאי וזאת באמת שאלה טובה איך מתנהלים בזמנים האלו. גם מבחינה כלכלית כמובן, וגם מבחינה של איך ממלאים את היום? אם יש משהו שאני מבינה מכל הפסקה יזומה שאני לוקחת מהעבודה (ובדרך כלל זה קשור לענייני בריאות), זה שאני אוהבת את העבודה שלי. כשאני לא עובדת, אני מתגעגעת לעבודה שלי. לאינטראקציות עם המצולמים, לצילום עצמו, לעריכה... הבעיה הכי גדולה בתקופות שקטות בעסק עצמאי זה שבדרך כלל קשה לצפות אותן. קל לצפות תקופות של פריחה פוטנציאלית (חגים, לדוגמא, זה זמן טוב לעסקים) ולפעמים אפשר לצפות תקופות של האטה. אבל תקופות של דממה וצרצרים וכדורי אבק מתגלגלים זה כבר יותר קשה.

למזלי המשקפיים יחזרו מהתיקון עוד כמה ימים בודדים ובכל יום שעובר העיניים שלי משתפרות יותר מבחינת האלרגיה. אז ההפסקה הכפויה שלי תסתיים ממש בקרוב. אבל בקשר לזמנים אחרים אני עדיין עם סימני שאלה.


לכם יש פתרון בנושא?


בתמונה: תמונת מצב נוכחית.

8 צפיות0 תגובות